Om oss

Kontakta oss


DMG Education Andreas
Andreas Andersson
Grundare & VD
andreas@dmgeducation.se
DMG Education Niclas
Niclas Gustafsson
Utbildningsledare
niclas@dmgeducation.se
DMG Education Linn
Linn Bogmark
Utbildningskoordinator
linn@dmgeducation.se
DMG Education Pako
Pako Hamza
Marknadsansvarig
pako@dmgeducation.se
DMG Education Carl
Carl Ekengren
Utbildningsproducent
carl@dmgeducation.se
DMG Education Nike
Nike Eliasson
Visual Designer
nike@dmgeducation.se
DMG Education Roger
Roger The Toy Poodle
Mood Manager
roger@dmgeducation.se

Kontaktinformation

DMG Education
Linnégatan 6
114 47 Stockholm

Telefon: +46 (0) 70-353 92 96
E-post: info@dmgeducation.se

ARBETA MED OSS

Är du intresserad av att jobba på DMG Education? Just nu har vi inga öppna tjänster, men skicka gärna en spontanansökan till info@dmgeducation.se.

Kontaktformulär

KOM IGÅNG MED
KUNSKAPSBREVET

Inget spam, bara utbildning